Serdeczne gratulacje dla członków naszego zespołu, którzy pomyślnie zdali egzaminy zawodowe.
Miło nam poinformować, że egzaminy zawodowe z wynikiem pozytywnym zdali: Mikołaj Kula, Maja Choszcz, Anna Leśniak, Ziemowit Syta, Magda Kurdziel, Natalia Szuta-Stremecka, Jarosław Walusiak.
Życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej i wielu sukcesów w nadchodzących wyzwaniach.


